PROGRAMLARIM

Musicpedia Muzik Ansiklopedisi Programı Musicpedia Müzik Ansiklopedisi Programı
Android isletim sistemi kullanan cihazlar için yazdıgım Müzik ansiklopedisi programı.Program Android OS 2.1 ve üst versiyonlarında çalısmaktadır. Program eclipse IDE ve Java diliyle yazılmıstır.
Detayları görmek ve indirmek için Tıklayın.

Android Hava Durumu Programı Android Hava Durumu Programı
Mobil programlamayla ilgileniyorsanız , Google’ın yeni nesil cep telefonları için piyasaya sürdügü Android isletim sistemini mutlaka duymussunuzdur.Bende Android isletim sistemini kullanan cihazlar için yazdıgım “Android Türkiye Hava Durumu Programı” nı kodlarıyla birlikte paylasıyorum.Program eclipse IDE ve Java diliyle yazılmıstır.
Detayları görmek ve indirmek için Tıklayın.

Opera Browser Türkiye Hava Durumu Widgeti Opera Browser Türkiye Hava Durumu Widgeti
Opera Browser kullananlar için yazdıgım Hava Durumu Widgeti.Opera browser kullanıyorsanız denemenizi tavsiye ederim arkadaslar.
Program MS Visual Studio 2008 IDE ve HTML,CSS,Javascript,AJAX,XML(Web Servis) ile yazılmıstır.
Detayları görmek ve indirmek için Tıklayın.

Webcam ile Hareket Algılama ve Kaydetme Programı ve Kodları-Motion Detection Webcam ile Hareket Algılama ve Kaydetme Programı ve Kodları-Motion Detection
Webcaminizi harekete duyarlı bir hale getirmek için yazdıgım bitirme ödevimi kodlarıyla birlikte paylasıyorum.Arkadaslar program webcaminizi harekete duyarlı hale getirerek ,hareket algıladıgında görüntüyü otomatik olarak kaydetmekte ve hareketli cisim görüntüden çıkana kadar bu devam etmekte.Cisim görüntüden çıkınca kayıt islemi otomatik olarak durmakta.Güvenlik kamerası sistemlerinde kullanılabilir.Program MS visual studio IDE 2005 ve C# diliyle yazılmıstır. Detayları görmek ve indirmek için Tıklayın.

C#.Net 2003 ile Satranç Oyunu ve Kodları C#.Net 2003 ile Satranç Oyunu ve Kodları
Görsel Programlama dersi için yazdıgım Satranç oyunu ve kodlarını sizlerle paylasıyorum.Program MS visual studio IDE 2003 ve C# diliyle yazılmıstır. Detayları görmek ve indirmek için Tıklayın.

PHP+GTK2 Kütüphaneleri kullanılarak Text Editör yazımı ve kod Payla�?ımı PHP+GTK2 Kütüphaneleri kullanılarak Text Editör yazımı ve kod Paylaşımı
PHP dilini hepimiz biliriz.PHP kullanarak server taraflı web sayfaları yapabiliriz.Peki PHP ile masaüstü uygulaması yani masaüstümüzde ikonu olan ve çift tıklayınca açılan bir masasüstü programı yapabilir miyiz?Sakın Hayır demeyin!Cünkü GTK2 kütüphanelerini kullanarak PHP ile yazdıgım text editörünü kodlarıyla birlikte paylasıyorum.Sizde saskınlık içindeyseniz ve GTK2 kütüphanelerine merak sararsanız programımı bir inceleyin derim.Program Adobe Dreamveawer IDE ve PHP diliyle yazılmıstır.Detayları görmek ve indirmek için Tıklayın

Makalelerim