Archive for June, 2012

Xperia Active de Android 4.0′a Kavuşuyor

Sony‘nin Xperia ailesinin yavaş yavaş Ice Cream Sandwich yükseltmesi alacağını daha önce sizlere duyurmuştuk. Dediğimiz gibi bu işlem başladı ve Xperia Arc, S ve Neo, Android 4.0 güncellemesine kavuştu.

Şimdi de Xperia Active kullanıcılarına müjdeli haberimiz var. Çünkü Sony, yavaş yavaş Android 4.0 güncellemesini tüm dünyadaki kullanıcıları için yayımlamaya başladı.

Şu anda belki güncellemeyi yükleyemiyor olabilirsiniz ama Sony‘den gelen açıklamaya göre birkaç gün içerisinde tüm dünyada güncellemenin hazır olacağı yönünde.

Yani birkaç gün daha sabrederek güncellemenize kavuşabilirsiniz.

Alıntıdır.

Android için Songify

Şarkı söylemek istiyor ancak yeteneğiniz olmadığını mı düşünüyorsunuz ? Yeteneğim var ancak vokalime eşlik edecek müzik yok mu diyorsunuz? İşte hepsini sizin için çözecek uygulama: Songify.

Songify, Android 2.2 ve üzerinde çalışıyor. Ücretsiz olan uygulamanın boyutu 10 Megabyte. Müzik ve ses kategorisindeki yapım, Google Play Store’da 4.0 puan ortalaması tutturmuş.

Telefonunuzun mikrofonu

yardımıyla sesinizi kaydeden uygulamanın sesinizi iyi kaydetmesi için telefonu konuşurken olduğu kadar olmasa da ağzınıza yakın tutmalısınız. Ekrandaki ikona dokunarak sesinizi kaydedip, bitirmek istediğinizde bir kez daha dokunmanız yeterli oluyor.

Tabii uygulamayı açar açmaz şarkı söylerseniz

uygulamakendi şarkısını seçiyor. Resongify ile şarkı değiştirebiliyorsunuz ancak tahmin edebileceğiniz üzere sadece bir kaç parça açık durumda. Diğerleri için oyun parası almalısınız. Oyun parası satın alıp ve şarkı almak isteyenler için kulaklık ikonununa dokunarak dinleyebilirsiniz.

Kaydettiğiniz sesinizin üzerine müzik ve mixler eklendiğinde çıkan sonuca şaşırıyorsunuz. Eğer beğendiyseniz şarkıyı kaydedebilir, zil sesi yapabilir ya da paylaşabilirsiniz. Sonuç olarak eğlenceli yapısıyla Songify arkadaşlarınız arasında bir süreliğine eğlenceli anlar geçirmenizi sağlayacaktır.

İndirmek için tıklayın.

Barcode Scanner ile tarayın.

Barcode Scanner’ınız yoksa buradan yükleyin.

Alıntıdır.